Pehme mööbli keemiline puhastus

Pehme mööbli igapäevane kasutamine toob paraku kaasa määrdumise. Määrdunud mööbel, olgu selleks diivan või tool, mõjutab kogu ruumi üldmuljet ja alateadlikult ka meie meeleolu. Siin tulebki appi pehme mööbli keemiline puhastus.

Tavavahendid mööblit puhtaks ei tee.

Mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada – mööbli puhastamine saadaolevate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile ja seda koos mustusega. Seetõttu tuleb diivani keemiline puhastus tellida alati professionaalide käest

Pakutav teenus aitab neid muresid leevendada. Peale selle, et korralik puhastamine kaotab mööblilt plekid, üldmäärdumuse ning annab uue ja värske ilme, hävitab see ka suurema osa tolmulestadest.

Puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind survepesuri-veeimuriga.

Enne teenuse tellimist peaks arvestama, et puhastatud pinda ei ole soovitatav kasutada enne mõne tunni möödumist – umbes senikaua avaldavad kasutatud puhastus-loputusained veel pinnale aktiivset mõju ning samuti võtab aega materjali lõplik kuivamine.

Puhastamise läbiviimiseks on kindlasti vajalik täiesti tavalise 230V elektriühenduse olemasolu ning ligipääs veele.

Kontaktandmed

  • Aadli Puhastusteenused OÜ
  • Reg nr: 11223909
  • KMKR: EE101033086
  • Telefon: +372 53 427 007
  • E-post: info@aadli.ee

Tegeleme puhastusteenuste pakkumisega Tallinnas ja Harjumaal

Teenuste osutamisel on meie peamiseks ülesandeks tagada kliendi rahulolu, teenuste kõrge kvaliteet ning kiire teenindus nii äri-, kui erakliendile. Suhtlemist kliendiga peame üheks olulisemaks hea koostöö võtmeks – seega püüame anda lahenduse kõigi meie poolt pakutavates teenustes.

Küsi personaalset hinnapakkumist