Hoolduskoristuse teenus

Hoolduskoristus on mõeldud eelkõige äriklientidele kellel on kontorid, bürood, laod ja tootmishooned. Hoolduskoristus on teenus, mille osutamisel on lepinguliselt täpselt kindlaks määratud tööde teostamise maht, sagedus, kellaajad.

Hoolduskoristuse tellijale garanteeritakse tema kinnisvarale hoolduskoristuse teostamine. Teil ei ole enam vaja muretseda töötajate palkade, puhkuste, haigestumise korral asendaja eest, pole vaja hankida sobivaid puhastuskemikaale, vahendeid, tehnikat ega korraldada kalleid ja aeganõudvaid koolitusi.

Hoolduskoristuse puhul ei ole vaja muretseda töötajate palkade, puhkuste, haigestumiste eest ega vaja hankida spetsiaalseid puhastusvahendeid- või tehnikat. Usaldusväärse koostööpartnerina hoolitseme kõige selle eest meie ja garanteerime igapäevase ruumide korrashoiu. Igale hoolduskoristusobjektile on määratud kindel kogemustega puhastusteenindaja, kes kasutab kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke puhastus- ja hooldusvahendeid ning kaasaaegset tehnikat. Samuti määratakse igale hoolduskoristusobjektile objektijuht, kes teostab koristustööde kvaliteedi kontrolli ning suhtleb isiklikult kliendiga.

Viime läbi kõiki puhastusteenuseid, alates akende pesust ja lõpetades põrandate hooldusega.

Teenuse hulka kuulub:

Põrandate puhastamine; vaipkatete puhastamine; treppide ja käsipuude puhastamine; välis- ja siseuste puhastamine; seinte ja põrandaliistude puhastamine; klaasuste ja muude klaaspindade puhastamine; riiulite, laudade, kontoritoolide ja müügilettide puhastamine; tualettruumide puhastamine; prügikastide igapäevane tühjendamine; kööginurga puhastus; nõude pesemine käsitsi ja masinaga; tarvikute lisamine (wc ja kätepaber,seep,prügikotid)

Kontaktandmed

  • Aadli Puhastusteenused OÜ
  • Reg nr: 11223909
  • KMKR: EE101033086
  • Telefon: +372 53 427 007
  • E-post: info@aadli.ee

Tegeleme puhastusteenuste pakkumisega Tallinnas ja Harjumaal

Teenuste osutamisel on meie peamiseks ülesandeks tagada kliendi rahulolu, teenuste kõrge kvaliteet ning kiire teenindus nii äri-, kui erakliendile. Suhtlemist kliendiga peame üheks olulisemaks hea koostöö võtmeks – seega püüame anda lahenduse kõigi meie poolt pakutavates teenustes.

Küsi personaalset hinnapakkumist