Warning: file_get_contents(/data01/virt84085/domeenid/www.hoolduskoristus.eu/htdocs/https://hoolduskoristus.eu/wp-content/themes/enfold/config-layerslider/LayerSlider/static/layerslider/css/layerslider.css): failed to open stream: No such file or directory in /data01/virt84085/domeenid/www.hoolduskoristus.eu/htdocs/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-template-builder/php/asset-manager.class.php on line 344

Ehitusjärgne koristus

Ehitusjärgne koristus on teenus, mille käigus koristatakse ruumid ehitusprahist ja ehitustolmust, pestakse aknad ja aknaraamid, valgustid, seinad, seadmed, puhastatakse erinevast materjalist põrandad, kattes need vajadusel kaitseainega. Pärast suurpuhastust on ruumid kasutusvalmis.

Ehitusprahi juures on üheks suurimaks probleemiks see, et enne ei saa uute töödega edasi minna kui praht on eest ära koristatud. Probleem tekib kui ehitajad hakkavad ise oma kallist tööaega raiskama ehitusprahi koristamisele. Sellega venivad tööde valmimistähtajad ja tööjõu ressursid.

Ehitustööde lõppedes tuleb objektilt ära viia kõik ehitusjäägid, mida on tihti tunduvalt rohkem kui esialgu arvata võiks. Hoolitseme selle eest, et pärast ehitustööde lõppu langeks kogu tähelepanu äsja valminud hoonele või ruumile, mitte ehitustööde käigus tekkinud prahile.

Ehitustööd on enamasti väga tolmused, sest ehitustolmu koguneb tööde käigus kõikjale. Kui seda kohe ei eemalda, tekib tolmu üha juurde ning mida aeg edasi, seda rohkem see pindadele ka kinnitub. Seepärast on otstarbekas vastvalminud ehitusobjekt korralikult puhastada ning hooldamist vajavad pinnad vajalike kaitsevahenditegaüle töödelda. Nii on võimalik vähendada hoolduskoristuse kulusid ning hoone värsket väljanägemist tunduvalt kauem nautida.

Ehitusjärgne koristus toob tihtipeale esile erinevaid ehituspraake või peidetud vigu, mis on väga oluline info just tellijale. Kõik tööd, mis ehitusjärgsel koristusel tehakse, kooskõlastatakse omavahel, et ei tekiks hilisemaid pretentsioone tööde üleandmisel.

Kontaktandmed

  • Aadli Puhastusteenused OÜ
  • Reg nr: 11223909
  • KMKR: EE101033086
  • Telefon: +372 53 427 007
  • E-post: info@aadli.ee

Tegeleme puhastusteenuste pakkumisega Tallinnas ja Harjumaal

Teenuste osutamisel on meie peamiseks ülesandeks tagada kliendi rahulolu, teenuste kõrge kvaliteet ning kiire teenindus nii äri-, kui erakliendile. Suhtlemist kliendiga peame üheks olulisemaks hea koostöö võtmeks – seega püüame anda lahenduse kõigi meie poolt pakutavates teenustes.

Küsi personaalset hinnapakkumist