Aknapesu teenus

Omame pikaajalist kogemust ja erialast ettevalmistust aknapesus ja fassaadide puhastamises, ükskõik millisel kõrgusel. Töö edukaks teostamiseks tarvitame eripuhastusinventari. Aknad pestakse puhtaks nii seest kui väljast, eemaldades sinna kogunenud tolmu, mustuse ja ämblikuvõrgud.

Raskesti ligipääsetavates kohtades kasutame teenuse osutamisel vajadusel ka tõstukit. Mujal piisab pikendatavast varrest või redelist.

Sõltumata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, sest väljast poolt langev valgus toob esile ka kõige väiksema pleki ning jääb kindlasti silma. Teeäärseid aknaid tuleb kindlasti pesta tunduvalt tihedamini võrreldes hoovi pool asuvate akendega. Samuti ei soovitata aknaid pesta alla -5*C temperatuuriga, vihmaste ilmadega või otse aknale paistva päikesega. Klaaspindu pestakse nii seest kui väljast.

Regulaarne aknapesu on vajalik akende säilimiseks, sest mida kauemaks jääb mustus ja tolm akna pinnale, seda rohkem ta ka sinna kinnitub. Soovitame aknaid pesta vähemalt kaks korda aastas – sügisel ja kevadel.

Tiheda liiklusega tänavate ääres oleks soovituslik aknapesu rohkem kui kaks korda aastas.

Aknapesu teenus hõlmab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Samuti eemaldame akendelt värvipritsmed, vaigutäpid jm aja jooksul tekkinud mustuse.

Kontaktandmed

  • Aadli Puhastusteenused OÜ
  • Reg nr: 11223909
  • KMKR: EE101033086
  • Telefon: +372 53 427 007
  • E-post: info@aadli.ee

Tegeleme puhastusteenuste pakkumisega Tallinnas ja Harjumaal

Teenuste osutamisel on meie peamiseks ülesandeks tagada kliendi rahulolu, teenuste kõrge kvaliteet ning kiire teenindus nii äri-, kui erakliendile. Suhtlemist kliendiga peame üheks olulisemaks hea koostöö võtmeks – seega püüame anda lahenduse kõigi meie poolt pakutavates teenustes.

Küsi personaalset hinnapakkumist